Uwaga! Nowa lokalizacja: ul. Energetyków 1, 20-468 Lublin
Karina Bojarska

Karina Bojarska

założycielka szkoły i dyrektor

W 2016 roku stworzyłam wraz z moim mężem Szymonem Rodzinną Szkołę Podstawową LEON. Moje doświadczenie pracy nauczycielskiej i bycia mamą doprowadziło mnie do tego miejsca.

Jestem specjalistką edukacji spersonalizowanej oraz liderem oceniania kształtującego. Z wykształcenia jestem nauczycielem języka polskiego, edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, montessorianką, mediatorem szkolnym. Edukacja i szukanie nowatorskich rozwiązań to moja pasja. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i wielodzietną mamą :)

Marta Nowak

Marta Nowak

nauczyciel historii

Z wykształcenia jestem historykiem i filologiem klasycznym, absolwentką UMCS i KUL. W szkole uczę historii i wiedzy o społeczeństwie.

Katarzyna Gryszko

Katarzyna Gryszko

nauczyciel przyrody, geografii i biologii

Ukończyłam studia geograficzne na UMCS w Lublinie, ze specjalizacją wizualizacja kartograficzna i projektowanie map.

W Leonie uczę przyrody, geografii, biologii oraz przekazuję wiedzę o ekologii. Moją fascynację przyrodą zawdzięczam wieloletniej służbie w harcerstwie. Obozy, biwaki oraz gry terenowe nauczyły mnie, że najlepsze przygody przeżywa się w lesie i na łące, a najskuteczniej poznaje się świat wszystkimi zmysłami. Swoje harcerskie doświadczenie wykorzystuję na zajęciach i angażuje dzieci do wspólnego działania. Prywatnie jestem żoną i mamą, a moją pasją jest rękodzieło.

Katarzyna Fariaszewska

Katarzyna Fariaszewska

nauczyciel matematyki i informatyki

Z wykształcenia jestem matematykiem, informatykiem i ekonomistą.
Od zawsze wiedziałam, że zostanę nauczycielką i wciąż staram się rozwijać, aby jak najlepiej sprostać tej roli.
Prywatnie jestem żoną oraz mamą trzech synów, dwóch uczy się w edukacji domowej.
Kocham czytać książki, uwielbiam szeroko pojęte rękodzieło - tworzę albumy i notesy, biżuterię z sutaszu, a także zamykam pod szkiełkami (kaboszonami) to, co dla mnie ważne.

Aleksandra Bortacka

Aleksandra Bortacka

nauczyciel wspomagający

nauczyciel wspomagający

Monika Stasiak

Monika Stasiak

nauczyciel j.angielskiego

nauczyciel j.angielskiego

Jakub Orłowski

Jakub Orłowski

przyrodnik Inspektor Bywak

W Szkole Leon prowadzę projekty przyrodnicze - zajęcia, warsztaty, spacery. Staram się niwelować zespół deficytu natury i uwrażliwiam na piękno otaczającego nas świata. Z wykształcenia jestem leśnikiem, z zamiłowania ornitologiem i fotografem przyrody. I staram się myśleć na 100 lat do przodu :)

Agnieszka Miedzwiecka

Agnieszka Miedzwiecka

pedagog, nauczyciel wspomagający

pedagog, nauczyciel wspomagający

Ewelina Podlaszewska

Ewelina Podlaszewska

nauczyciel wspomagający

nauczyciel wspomagający

Agnieszka Jakimiak

Agnieszka Jakimiak

nauczyciel j.polskiego

nauczyciel j.polskiego

Szymon Bojarski

Szymon Bojarski

dyrektor administracyjny, założyciel

dyrektor administracyjny, założyciel

Judyta Mikusek

Judyta Mikusek

nauczyciel wspomagający

Z wykształcenia jestem socjologiem, wizażystką i oligofrenopedagogiem.

Moje doświadczenie macierzyństwa i czas spędzony z dziećmi uświadomił mi, że zawodowo chcę pracować właśnie z dziećmi i wspierać tych, którzy w szczególny sposób tego potrzebują. Dlatego też w Leonie pracuję jako nauczyciel wspomagający.

Prywatnie jestem żoną i mamą trójki dzieci. Bardzo lubię wszelką aktywność sportową, w szczególności CrossFit, który od kilku lat trenuję.

Anna Pietryga

Anna Pietryga

psycholog, wychowawca

Ukończyłam studia psychologiczne na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Realizowałam specjalność z zakresu edukacji i komunikacji. Swoją wiedzę dotyczącą procesów poznawczych człowieka dopełniłam podczas studiów z zakresu kognitywistyki. Chcąc pomagać ludziom w potrzebie, ukończyłam również studia podyplomowe z psychoonkologii. Obecnie jestem w trakcie czteroletniego szkolenia w psychoterapii dla lekarzy oraz psychologów, które przygotowuje mnie do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Przygotowuje się także do obrony rozprawy doktorskiej w Szkole Doktorskiej KUL.

Pracę z dziećmi rozpoczęłam od działalności w harcerstwie, prowadząc gromadę zuchenek. Swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując z dziećmi i młodzieżą w Szpitalu Psychiatrycznym, w placówce opiekuńczo-wychowawczej oraz w Ośrodku Kuratorskim. W głównym obszarze moich zainteresowań jest psychologia rozwojowa oraz zaburzenia psychiczne dzieci oraz młodzieży.

W wolnym czasie interesuje się podróżami, chciałabym zwiedzić jak największą liczbę państw oraz poznać ich kulturę. Bardzo lubię również zwierzęta, pełniłam funkcję domu tymczasowego dla kota i psa.

Klaudia Juszczak

Klaudia Juszczak

Nauczycielka języka polskiego i wychowawca klasy IV

Ukończyłam psychologię oraz filologię polską ze specjalizacją pedagogiczną oraz teatralno-filmową. Podczas studiów byłam aktorką - amatorką w Teatrze Enigmatic KUL oraz pracowałam jako trener edukacyjny, prowadząc zajęcia indywidualne z technik szybkiego uczenia się. Prywatnie interesuję się rekonstrukcją historyczną. Uwielbiam górskie wspinaczki - jak dotąd marna kondycja nie zdołała mnie przed żadną powstrzymać :)

Beata Kazula

Beata Kazula

katechetka, wdż

Ukończyłam studia teologiczne oraz Duszpasterstwo Rodzin na KUL-u.
W LEONIE uczę religii i WDŻ-u. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą.

Justyna Wiąckiewicz

Justyna Wiąckiewicz

nauczyciel klasy 0-1

W edukacji najbardziej cenię relacje: z dziećmi, dorosłymi, współpracownikami. Staram się być obecna najpełniej jak to możliwe. Cenię ciekawość, otwartość, szacunek w procesie uczenia się i nauczania. Od kilkunastu lat pracuję z dziećmi jako nauczycielka, a od kilku również jako trenerka uważności wg metody Eline Snel. Czerpię z dobrodziejstwa samoregulacji (self-reg dr Stuarta Shankera) oraz inspiruję siebie i innych wychowawczymi wartościami Jespera Juula reprezentując FamilyLab Association. Widzenie rozwoju jako niekończącego się procesu w kontekście środowiska najbliższego dziecku, czyli rodziny oraz szkoły, jest mi bardzo bliskie. Już się cieszę na rozpoczęcie wspólnej wędrówki wraz z Wami i Waszymi dziećmi!
Więcej o mnie: http://uwaznazabka.pl

Tomasz Deutryk

Tomasz Deutryk

nauczyciel wspomagający

nauczyciel wspomagający

Eliza Liszka

Eliza Liszka

nauczyciel wspomagający, logopeda

nauczyciel wspomagający, logopeda

Iga Targońska

Iga Targońska

nauczyciel wspomagający i j.angielskiego

nauczyciel wspomagający i j.angielskiego

Formularz zgłoszeniowy

Chcę się zapisać do szkoły podstawowej:

Masz pytania dotyczące szkoły lub rekrutacji?

Sekretariat:
Tel.: +48 667 555 102, +48 667 555 103
Email: sekretariat@leonszkola.pl, szkola.leon@gmail.com

Koordynator edukacji domowej:
Tel.: +48 669 555 102
Email: edukacjadomowa@leonszkola.pl

Jak nas znaleźć?

(Uwaga! Nowa lokalizacja)
Rodzinna Szkoła Podstawowa LEON
ul. Energetyków 1
20-468 Lublin