Uwaga! Nowa lokalizacja: ul. Energetyków 1, 20-468 Lublin

Opinie uczniów i rodziców edukacji domowej

,,Jesteśmy bardzo zadowoleni. Kontakt ze szkołą jest na najwyższym poziomie, egzaminy przebiegają bez zarzutu, komfortowo dla dziecka i rodzica. Organizowane są również spotkania dla chętnych, różne zajęcia jak i rozpoczęcie czy zakończenie roku. Wszystko przebiega w miłej i przyjaznej atmosferze. Zawsze da się wszystko dogadać. Nauka jest tutaj przyjemnością. Na pewno nie zrezygnujemy z Leona! :) "

Justyna

,,Jestem bardzo zadowolona ze współpracy ze Szkołą. Doceniam lekcje j. angielskiego oraz to, że córka została oceniona na podstawie jej udziału w zajęciach. Doceniam także życzliwość i pozytywne podejście wszystkich nauczycieli"

Ewa

,,Do prowadzenia nas w Edukacji Domowej, Szkołę Leon wybraliśmy świadomie spośród wielu ofert, bo w samym Lublinie jest kilka, a przecież od ubiegłego roku nie ma już rejonizacji i można wybierać szkoły w całej Polsce. Nasze oczekiwania zostały zaspokojone w 100%, a nawet i ponad to co sobie wyobrażaliśmy. Z każdego przedmiotu od razu wiadomo jak trzeba przygotować się do egzaminu, są konsultacje z nauczycielami i terminy egzaminów są tak dopasowane, że na spokojnie jest czas, żeby do każdego dobrze przygotować się, podane są linki i platformy z których można dodatkowo skorzystać. Do egzaminu ósmoklasisty są cykliczne spotkania z każdego egzamicyjnego przedmiotu. Dla chętnych organizowane są konkursy przedmiotowe, czyli jest wszystko co potrzebne, bo wyposażyć ucznia na dalszy etap edukacyjny na najwyższym poziomie. No i mamy też imprezy integracyjne z prawdziwą rodzinną atmosferą. I jak tu nie być zadowolonym z takiej"

Agnieszka

,,Fajna szkoła, łatwiej jest uczyć się w edukacji domowej niż stacjonarnie"

Rafał, uczeń klasy 8

,,Nauka w edukacji domowej w Szkole Leon bardzo mi się podoba ze względu na przyjemny sposób uczenia się. Są konsultacje, które bardzo pomagają i podejście nauczycieli jest przyjazne, dzięki temu mniej stresuję się w czasie egzaminów."

Paweł, uczeń klasy 8

,,Jesteśmy bardzo zadowoleni. Byliśmy na spotkaniach, uczestniczyły w zajęciach z języka angielskiego, córka z radością jechała na egzamin z edukacji wczesnoszkolnej. Dziękujemy za wsparcie edukacji w rodzinie!"

Artem, Lena i Solomiia

,, Szkoła Leon to edukacja 21 wieku. Nauczyciele nawet w warunkach online potrafią przystępnie dla dziecka tłumaczyć zawiłe zganienia z geometrii i innych przedmiotów. To Państwa wielki talent i przygotowanie sprawia że dziecko z radością przystępuje do takich zajęć. Egzaminy także dobrze przygotowane i kontakt z egzaminatorami nie jest dla dziecka stresujący. Dziękuję"

Bogusław

,,Jestem zadowolona z systemu edukacji i co najważniejsze dziecko jest zadowolone. Egzaminy dla syna nie były stresujące, z chęcią się uczył i pogłębiał wiedzę z interesujących go tematów. Kontakt ze szkołą był dobry, jak również z nauczycielami. Każdą sprawę można było dobrze omówić, poradzić się. Interesujące były również spotkania z innymi rodzinami organizowane przez szkołę"

Joanna

,,Bardzo polecam tą szkołę, egzaminy to dla dziecka przyjemność zero stresu nauczyciel nie stara się udowodnić czego dziecko nie wiem ale wydobyć wiedzę którą ma, nauczyciele bardzo mili, wspierający. W trakcie roku szkolnego bardzo dobry kontakt, pomocny sekretariat, dodatkowe zajęcia, jeszcze raz bardzo serdecznie polecam."

Kaja

Chcę się zapisać do szkoły podstawowej:

Masz pytania dotyczące szkoły lub rekrutacji?

Sekretariat:
Tel.: +48 667 555 102, +48 667 555 103